Úvod O nás Denník Kniha návštev e-Shop Ako pomôcť Viac Kontakt

Kniha návštev

Pravidlá pre príspevky: Medvede.sk neobmedzuje ani názor, ani kritiku kohokoľvek, vrátane vlastných článkov a chýb ak je vecná, slušná, bez vulgarizmov, osobných invektív. Medvede.sk si však neželá v debatách úžívateľov, ktorí osočujú iné osoby a ostatných diskutujúcich. Komentáre a príspevky, ktoré porušia tieto pravidlá budú vymazané bez akéhokolvek oznámenia, resp. ich obsah bude zmenený na "Príspevok porušil pravidlá". Viac ...pridaj odkaz

(English)05-06-2005
Mal som starych otcou polovnikou, otec je polovnik uz dlhe roky a aj ja som polovnik stretli sme sa uz nie raz s medvedom a vzdy sme vysli obaja s cely kozuchom.V mene medvedou vam dakujem ale aj tak si myslim ze je ich tu uz viac ako by malo byt.

duky

20-05-2005
Je to pekne a pravdive, otec uz stretol 2krat a raz aj s mladym a nic mu neurobil-zatial, ale aj tak si myslim ze u nas v Malej Fatre stratili plachost a je ich dost.Ale inac mile potvorky ! :-)

turo
turo77@orangemail.sk

11-05-2005
?ÚTU PEKNÉ OBRÁZKY.A JE TO V?ETKO VEźMI PEKNÉ.

BOBO

23-03-2005
Vežmi pekné a pravdivé. Mo?no by to chcelo viac informácií. Keby taký názor na medvede mali hlavne požovníci a žudia ktorí prírode nerozumejú. Dr?ím Vám palce.

gono

09-03-2005
Tato stranka je velmi dobre urobena ale chyba tu este zopar obrazkov o medvedoch.Ale inak v pohode ZS Hradna 6.B

Lala

08-03-2005
velmi sa nam paci vasa stranka je poucna, velmi radi sa nanu vzdy pozrieme s pozdravom Z.S hradna

Nika, Kika a Ena

08-03-2005
Ahoj. My sme z hradnej,6.c.Vasa stranka sa nam velmi pacila,tak sme vam niečo napisali.Chceli by sme o medvedoch vedie? nieco viac.ahoj.

lea,monika,5-ka,patka,lucinka

24-01-2005
Pekná stránka. Je tu veža zaujímavostí. Veža som sa dozvedel. :-)

Pepčo

18-12-2004
Stranka sa mi paci, dozvedela som sa dost vela informacii o medvedoch. Medvede su u nas nepravdivo vykreslene ako zle a utociace bestie. Tato stranka dava o nich pravdivy obraz aky v skutocnosti su.

Stenlly

18-12-2004
Su to zivocichy, ktore sa snazia iba o zivot a prezitie. O svoje miesto na tomto svete, nic viac a nic menej. Autorom drzim palec a zvlast pozdravujem Robina. Super ! :-)

Stenlly