Úvod O nás Denník Kniha návštev e-Shop Ako pomôcť Viac Kontakt

Archív súťaže 2006

ODMENENÍ ŽIACI V SÚŤAŽI 2006 "A ČO NA TO VLK ČI MEDVEĎ?"

Milí účastníci súťaže,

ďakujeme vám za všetky vaše literárne a výtvarné príspevky, ktoré prišli v hojnom počte. Zúčastnilo sa 103 škôl z 43 okresov s 815 prácami! Veľmi milo ste nás prekvapili. Ale vybrať tie najlepšie práce bolo naozaj náročné. Keďže sme našli väčšie množstvo zaujímavých prác, rozhodli sme sa odmeniť čo najviac z nich a preto sme vytvorili aj ďalšie kategórie. Zdalo sa nám spravodlivé hodnotiť osobitne výtvarné práce z umeleckých alebo špeciálnych škôl a tie, ktoré boli na inej úrovni a taktiež literárne práce - básne. Pri vyhodnotení sme zohľadňovali kvalitu, originalitu ale aj spôsob zodpovedania problematiky načrtnutej v téme súťaže.

Pri vyhodnotení prác nám pomohli aj pracovníci Správy Národného parku Nízke Tatry v L. Hrádku a iní dobrovoľníci, ktorým za to ďakujeme.

Dohromady sme odoslali ceny 51 účastníkom a tiež diplomy a informačné materiály pre všetky zúčastnené školy. Dúfame, že knižné ceny vás potešia hlavne počas prázdnin. Najlepšie práce budú vystavené počas letných prázdnin v Informačnom centre Národného parku Nízke Tatry v L. Hrádku. Ďalšie plánované výstavy vám oznámime.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme žiakom aj učiteľom slnečné a príjemné prázdniny.

S pozdravom

Mgr. Svetlana Beťková
Education and public relationsZelenou sú vyznačené okresy, odkiaľ sme dostali práce do súťaže

PROPOZÍCIE SÚŤAŽE 2006 "A ČO NA TO VLK ČI MEDVEĎ?"

III. ročník celoslovenskej literárno-výtvarnej súťaže 2006
v rámci projektu BEARS (www.medvede.sk) organizovala
SWS - Spoločnosť pre výskum, vzdelávanie a spolužitie s prírodou v spolupráci s OZ Tatry. Súťaž finančne podporilo Ministerstvo školstva SR v rámci "Enviroprojektov 2005" a WSPA. Za poskytnutú zľavu ďakujeme Tranosciu a.s. Liptovský Hrádok a Reproservisu, Liptovský Mikuláš.