Úvod O nás Denník Kniha návštev e-Shop Ako pomôcť Viac Kontakt

Kniha návštev

Pravidlá pre príspevky: Medvede.sk neobmedzuje ani názor, ani kritiku kohokoľvek, vrátane vlastných článkov a chýb ak je vecná, slušná, bez vulgarizmov, osobných invektív. Medvede.sk si však neželá v debatách úžívateľov, ktorí osočujú iné osoby a ostatných diskutujúcich. Komentáre a príspevky, ktoré porušia tieto pravidlá budú vymazané bez akéhokolvek oznámenia, resp. ich obsah bude zmenený na "Príspevok porušil pravidlá". Viac ...pridaj odkaz

(English)01-04-2007
mam rada zvierata a fascinuju ma aj medvede myslím ?e by sme mali vsetci pomoct ci uz ochranarom alebo prírode ak nezasiahnu ludia medvede vyhynu ale nie len medvede ale aj ine zvierata a potom ... co bude dalej ?

katka

26-03-2007
Len tie medvede tak neidealizujte ja som u? mal skúsenos? a nebolo to nič príjemné. Je ich tu veža a malo by sa stým niečo robi? a to nevravím len sám za seba ale aj za tých ktorí chodia do hory pracova?.

stevo

23-03-2007
inac medvede ze vraj boli hore ale opet zalahli co je dost mozne lebo nasnezilo opet vela snehu

kamil

21-03-2007
zdravim vsetkych priatelov medvedov a vsetky medvede! stranka je uplne super..... medvede su nadherne tvory, nechapem ako im niekto moze ublizovat..... zijem v Tajove a medvede sem obcas zabludia..... :-)

wicked
papeete@inbox.com
www.kozarphoto.szm.com

15-03-2007
Paradny web!!! A+++

paddy
par@yahoo.com
http://houselight.info

06-03-2007
Ahoj amaguk, pozri: http://www.medvede.sk/?action=aktuality01 http://www.medvede.sk/?action=hibernacia

Robin, SWS projekt BEARS

05-03-2007
Ahojte, mozete mi povedatt, ako je to zimnym spankom medvedov tuto zimu? mali vobec sancu hybernovat? Aky ma na medvede dopad, ked nehybernuju? dakujem

amaguk

03-03-2007
Kúpila som si nedávno knihu Medvedí zabijáci, ?tve má na tom v?etkom to, ?e tí žudia sami riskujú svoj ?ivot, keď dobré vedia ?e v tých oblastiach kde chodia na lov sú medvede. Oni majú svoj ?ivot, svoje teritorium.

Majka - Murko

03-03-2007
Medvedie mláďa si na človeka zvikne,človek si ho vycvíči a potom robí to čo mu ten pán povie.Tak ako film Medveď, tem medveď je tie? vycvičený u? od mala, a hraje to pefektné. Tie? aj film Na ostrie no?a.Uplne genialne.

Majka - Murko

25-02-2007
zaujimalo by ma,ze ako je to s chovom medveda v zajati.Ako sa chova k cloveku...nie zeby som medveda chcela mat.Len ma tozaujima.Ako vnima cloveka ,ktory ho odmalicka vychovaval?Dakujem

:-)