Úvod O nás Denník Kniha návštev e-Shop Ako pomôcť Viac Kontakt

e-Shop

Všeobecné podmienky a objednávky

Tovar posielame v rámci SR (sprej kuriérom, ostatné veci slovenskou poštou). Doba dodania je zvyčajne do 5 pracovných dní. Platiť môžete dobierkou pri preberaní tovaru alebo vopred prevodom na účet (SK28 0900 0000 0003 3302 0675). Dole uvedené ceny sú konečné (nie sme platiteľmi DPH).

Posielajte objednávky mailom na našej adrese, uveďte svoje meno a priezvisko, presnú adresu vrátane PSČ, mob./tel. kontaktu, počet a druh objednávaných kusov.

Môžete zastaviť aj osobne u nás, v tom pripade treba nás kontaktovať vopred aby sme sa dohodli, lebo naše otváracie hodiny sú nepravidelné.Obranný sprej na medvede

Sprej na medvede sa považuje za najúčinnejšia forma obrany pred útočiacim medveďom. Výrobca Counter Assault vyvinul pôvodný sprej a zdokonaľuje ho už od roku 1986, ich výrobky používajú mnohé štátne a medzinárodné inštitúcie. Obsahuje 2,0% capsaicin a príbuzné capsaicinoidy (maximum povolené zákonom v USA) a splňa všetky odporúčania odborníkov na medvede ako aj ľudí, ktorí osobne zažili konfrontácie s medveďmi a skúšali sprej v teréne. Nedávna inovácia zvýšila efektívny dosah väčšieho spreja "Magnum" až do 40 stôp (12 metrov).

V ponuke sú dve veľkosti, každý dodávaný aj s puzdrom na opasok. K dispozícii je aj široká škála iných typov puzdier, ktoré vyhovujú rôznym potrebám. Doplnkami sú nemrznúci obsah, v tme fosforeskujúci bezpečnostný uzáver, ktorý je upevnený gumičkou, aby sa zabránilo strate.

Viac informácií a objednávky

Filmy

"Ako byť v bezpečí na území s výskytom medveďov"

Tento vychválený film poskytuje nielen informácie, ktoré majú význam pre bezpečnosť človeka, ale aj obohatí vaše vedomosti o živote a správaní sa medveďov hnedého a čierneho. Rady popredných odborníkov vám pomôžu predísť nečakaným stretnutiam a znížiť riziko útoku. Film bol natočený v Severnej Amerike, ale keďže na Slovensku žije ten istý druh medveď hnedý, väcšina rád sa dá uplatniť aj u nás. DVD alebo VHS. Slovenský dabing.

Viac informácií a objednávky

Kniha

"Po stopách medveďov"

V tieto knižke plnej pestrých aktivít sa dozviete množstvo informácií a zaujímavostí zo života medveďov u nás aj vo svete, ich výskyte, potrave, znakoch v prírode, vývoji či vzťahu rôznych kultúr k týmto zvieratám. Čo je mýtus a čo skutočnosť? Čo robiť pri stretnutí sa s medveďom? Vydáme sa po stopách zvierat v lese. Nájdete tu príbehy, krížovky, doplňovačky, veselé kresby a fotografie, hru, kvíz a iné aktivity zamerané na tvorivosť, empatiu a riešenie problémov. Kapitoly je možné ľahko kopírovať a úlohy dopĺnať na pracovných listoch. Pre učiteľov resp. rodičov nechýbajú metodické pokyny a riešenia úloh. Ideálna pre deti a mládež od 8 do 16 rokov. 26 strán.

Viac informácií a objednávky