Úvod O nás Denník Kniha návštev e-Shop Ako pomôcť Viac Kontakt

Dobrovoľnícka akcia

Zaujímate sa o život šeliem v našich lesoch?
Chcete im pomôcť aj tým, že zmenšíme konflikty s ľuďmi?
29.-30. novembra 2008 vás pozývame na jedinečnú akciu

"Medzi medveďmi a vlkmi"


Čo vás čaká?

 • Monitoring v teréne, definovanie pobytových znakov šeliem, zbieranie vzoriek pre výskum potravnej ekológie a genetiky


 • Predstavíme vám preventívne opatrenia, ktoré sme inštalovali na zníženie škôd spôsobených šelmami za cieľom zlepšenia spolužitia s nimi


 • Večer obohatíme ukážkami skvelých filmov o vlkoch a medveďoch a prezentáciou našich projektov vám dáme možnosť nielen hlbšie nazrieť do našej práce, ale budeme diskutovať aj o tom, čím aj vy môžete prispieť
 • Program a podmienky

  Toto stretnutie je určené hlavne pre tých záujemcov, ktorí majú niekoľko hodín voľného času do mesiaca, ktoré môžu a chcú systematicky venovať práci na projektoch SWS. Konkrétna činnosť bude závisieť od možností a schopností každého z vás. Môže ísť o monitoring v teréne ako aj pomoc pri prekladoch či zlepšovaní webovej stránky, tvorbe a distribúcii materiálov atď.

  Maximálny počet účastníkov je 10. Záväzné je zaslanie pisomnej prihlášky (kontakt dole). Po ich obdržaní Vám zašleme program a podrobnejšie informácie. Ubytovanie vybavíme podľa potreby v blízkom okolí Liptovského Hrádku.

  Vďaka podpore WWF je účastnícky poplatok iba 300,- Sk (€9,96). Cena zahrňuje ubytovanie (1 noc), stravu, program aj členstvo v organizácii SWS na rok 2009. Pre tých, ktorí cestujú z ďalej, môžeme vybaviť ubytovanie aj z piatku na sobotu (na vlastné náklady).

  Kontakt

  Svetlana Beťková
  SWS - Slovak Wildlife Society
  P.O. Box 72
  033 01 Liptovský Hrádok
  Tel: 044 5293752
  Mobil: 0905 239033
  Email: betkova@slovakwildlife.org

  Akciu organizuje Spoločnosť pre výskum, vzdelávanie a spolužitie
  s prírodou, s podporou WWF.