Úvod O nás Denník Kniha návštev e-Shop Ako pomôcť Viac Kontakt

Právne podmienky používania tejto webovej stránky

Majiteľom autorských práv k týmto stránkam a všetkým informáciám v nich uvedených je SWS - Spoločnosť pre výskum, vzdelávanie a spolužitie s prírodou.

SWS - Slovak Wildlife Society
Spoločnosť pre výskum, vzdelávanie a spolužitie s prírodou
P.O. Box 72, Liptovský Hrádok 033 01
E-mail: info@slovakwildlife.org

Fotky, kde sa iné autorstvo neuvádza: © SWS - Robin Rigg, Svetlana Beťková

Maľby a kresby: © SWS - Esther Tyson, Svetlana Beťková

Webdesign: © SWS - Marek Kacian, Robin Rigg, Lukáš Gejdoš

Texty, fotky a videá majiteľa autorských práv, ktorým je SWS (iné autorstvo sa neuvádza) sa môžu reprodukovať bez predchádzajúceho písomného súhlasu majiteľov práv na neziskové vzdelávacie účely, ak je zdroj uvedený. Prepis, šírenie, či ďalšie sprístupnenie tohoto obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom na iné ciele je bez predchádzajúceho písomného súhlasu majiteľov práv zakázané. Ak chcete použiť akýkoľvek materiál od iných autorov, prosím kontaktujte nás.

Nie sme zodpovední za externé linky a ich obsah. Je vo Vašom vlastnom záujme vopred skontrolovať sťahované materiály antivírovým programom.

Snažíme sa poskytnúť objektívne a presné informácie a rady, ale keďže sa týkajú voľne žijúcich zvierat, nemôžeme zaručiť ich stopercentnú platnosť. Spoločnosť SWS nie je zodpovedná za akékoľvek škody, priame, nepriame, súvisiace alebo následné, straty, alebo výdavky vzniknuté v súvislosti s týmito stránkami či ich časťami alebo ich použitím.